Poznaj nas

Czysta radość 💝

Nectar to amerykańska marka ręcznie robionych kosmetyków do ciała. Przygotowywane są one w Las Vegas. Co ważne, produkty Nectar wykonane są z najwyższej jakości, wyselekcjonowanych, przyjaznych i wegańskich składników. Ręcznie robione produkty przygotowywane są każdego dnia przez pracowników, którzy czerpią z tego ogromną frajdę. Dzięki temu czysta radość jest podstawowym składnikiem Bath & Beauty.

Dla wielu osób gorąca kąpiel jest świetnym lekarstwem na ciężki dzień w pracy czy też gorszy humor. Jednak czasem ciepła woda to za mało. Czas w wannie warto urozmaicić sobie nastrojową muzyką czy też światłem świec. W ten klimat idealnie będą wpisywać się też przysmaki do kąpieli Nectar. A jest w czym wybierać! Wszystko zależy, na jaki deser masz danego dnia ochotę? Pucharek lodowy? A może mleczny koktajl? Po zetknięciu z wodą wypełnią wannę pianą oraz sprawią, że woda stanie się jedwabista i miękka. Z pewnością zachwycą Cię też zapachy. A jest w czym wybierać! Arbuz, lawenda, morska bryza, a może truskawkowe Daiquiri? Na co będziesz mieć dziś ochotę?

+200

ręcznie wykonywanych i unikalnych kosmetyków do ciała

+20

sklepów stacjonarnych w USA
i na całym świecie

+30

niezwykłych i wyjątkowych kategorii produktowych

+100

składników pochodzących
wyłącznie z natury

Nasz manifest 📣

✔️ Wierzymy, że sekretnym składnikiem dobrego wyglądu i samopoczucia jest szczęście.

✔️ Wierzymy w siłę więzi międzyludzkich, w uściski i przybijanie piątki. Wierzymy, że śpiew i taniec zachowują młodość serca i duszy.

✔️ Wierzymy, że nikt nie jest za młody ani za stary na zabawę z babeczkowym mydełkiem. Wierzymy, że śmiech to najlepsza muzyka!

✔️ Wierzymy, że we wszystkim i w każdym jest dobro. Wierzymy, że dbanie o siebie i innych jest najlepszą częścią życia.

✔️ Wierzymy, że miłość to miłość, że dawanie jest lepsze niż otrzymywanie, a dbanie o siebie nie powinno być takie poważne.

✔️ Wierzymy w jednorożce i syreny. Wierzymy w Ciebie!

Obserwuj nas!

Dołącz do nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!

Bądź na bieżąco!

Dołącz do naszego słodkiego newslettera!

Sign up to our newsletter for regular updates and more.